Pridať pieseň

Ak chcete pridať pieseň na stránky - text, notový zápis, zvukovú nahrávku (mp3), video nahrávku (hypertextový odkaz na youtube), môžete ju zaslať v elektronickej podobe mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (alebo: pesničTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.). K zaslaniu papierovej podoby piesne využite poštovú adresu uvedenú v Kontakte.

Text piesne môžete vložiť priamo do e-mailu, alebo priložiť ako prílohu vo formáte TXT, DOC, DOCX, ODT,...

Notový zápis môžete poslať jednak ako obrázok vo formáte JPG, PNG, TIFF, GIF, PDF, alebo v hudobných formátoch SIB, MID, KAR, MXL, XML, MSCZ, MSCX.

Môžete zaslať aj audio nahrávku vo formáte MP3, alebo zaslať odkaz na miesto, odkiaľ sa dá nahrávka stiahnuť.

Na video nahrávku môžete upozorniť zaslaním hypertextového odkazu (linku) na jej umiestnenie na Youtube.

K zverejneniu zasielajte len ľudové piesne (autori sú neznámi), alebo zľudovené piesne, alebo piesne, ktorých autorom ste vy sami, alebo mate povolenie k zverejneniu piesne od samotného autora (aj s povolením k zverejneniu materiálov).

K piesňam je dobré doplniť aj ďalšie dostupné informácie - miesto výskytu, tematika piesne, ... u autorských piesni autora hudby a textu.

(Poznámka: Vyhradzujeme si právo na posúdenie a korektúry piesne po stránke jazykovej a hudobnej, alebo na nezaradenie na stránky v prípade, že nebude spĺňať kritériá a zámer stránok, prípadne bude obsahovať vulgarizmy a pod.)