Poďakovanie prispievateľom

Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli k tomu, aby mohli vzniknúť tieto stránky.

Za poskytnutie väčšieho množstva materiálov predovšetkým týmto mojim priateľom a známym - v abecednom poradí:
Texty a notové zápisy: - Ladislav Bihari, Anton Budinský, Martin Čerňanský, Mgr. Jozef Golvoň, Jozef Irha, Juraj Kučera, Peter Leto, Miroslav Lukeš, Lenka Magurová, Jan Markup (http://lidovepisne.cz), Pavel Mizera (http://folklornitexty.wz.cz), František Mucha, Josef Václav Nečas, Milan Perný, Jozef Považský, Peter Seman, Radovan Šašala, Eduard Štefanka a ďalší.

Komponent Mjoosic: - Dávid Zirhut, http://spiritualy.cz - autor komponentu Mjoosic, ktorý pokrýva hudobné požiadavky užívateľov. Umožňuje vytvorenie viacnásobných kategórii a podkategórií, zobrazovanie podľa potreby (napr.: žánru - folk, jazz, rock a región - Európa, Amerika, Afrika,...sólista, kapela,... inštrumentálky,...), vytvárať zoznamy interprétov, skupín spevákov, databázy pesní (spevníkov), CD, DVD, MG albumov a MP3 na počúvanie a stiahnutie, možnosť zoskupiť viac verzií textov jednej piesne a pod.

Logo: - Andrej Maďar, Tvrdošín, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Donate - Váš dar

Čiastka: 

Texty piesni E-pub

Pre tých, ktorí by chceli mať so sebou texty aspoň niektoré z najznámejších ľudových piesní aj v čase, keď nie sú pripojení na internet, ponúkam elektronickú verziu knihy Pesničky pre všetkých - texty vo formáte e-pub.

Štatistika piesní

Počet textov piesni: 7596
Noty pre akordeón: 3347
Noty pre klavír: 270
Noty pre heligónku: 217
Noty pre husle: 288
Noty pre cimbal: 30
Noty - melódia: 818
Noty - vianočné: 167

Ako hudobník

Vekové zloženie návštevníkov

Aké noty Vám tu chýbajú